YENİDEN BİRLİKTEYİZ!

Merhabalar

Mart ayından beri dünyamızı etkisi altına alan Covid-19 salgını sebebiyle, Haziran ayında verdiğimiz küçük bir aranın ardından birbirinden güzel konukları ve birbirinden renkli konularıyla Moodboard Mags ekibi olarak #summermood hashtagi ile yine siz değerli takipçilerimizin huzurundayız.

Bu ay Aşk 101 dizisiyle gönülleri fetheden İpek Filiz Yazıcı, Yemin dizisi ile herkesin hayranlığını kazanan Özge Yağız ve Kuruluş Osman dizisi ile hepimizin kalbinde taht kuran Didem Balçın kapak konuklarımız olarak karşınızda! Yazı en güzel şekilde hissettiğimiz bu sayıda karavan setlerinin tadına vardık, sıcağı çokça hissettik ve en güzel kapakları hazırlamak için bütün ekip biraz terledik 🙂 Umarız bu yüksek heyecanımız, dış çekimlerin verdiği doğallık sizlere de yansır ve moodumuz summer hastagi ile artar.

Fashionmood ve beautymood sayfalarımıza göz atmayı unutmayın, her zaman olduğu gibi dolu dolu ve dikkat çeken içerikler ile kendinize iyi gelecek püf noktalara ulaşabileceksiniz.

Moodboard Mags ekibi çok yoğun eğlenceli ve sosyal mesafeli bir ay geçirdi. Sağlıklı ve keyifli bir temmuz ayını geride bırakmak dileğiyle gelecek sayıda görüşmek üzere…

Sevgiler

Akın Özışık

Moodboard Mags Editörü