YENİ YIL YAKLAŞIRKEN: 2021 TAKI TRENDLERİ

Geometrik Formlar

2021’de modanın her dalında olduğu gibi takılarda da birbirinden farklı geometrik şekiller ön plana çıkacak. Birbirinden farklı ve uyumsuz küpeler, 2021’de de en trend küpeler arasında yerini korumaya devam edecek.

Fİ SEASONS KÜPE

İnci Küpeler

Her sezon olduğu gibi bu sene de inci küpeler olmazsa olmazlarımız. İncilerin her daim kadınları ne kadar zarif  ve asil gösterdiği biliyoruz. İnci küpe sevenlerin Küpelerinizdeki küçük inci detaylar size çok şık ve modern bir görünüm kazandıracak.

BEJ TAKI

Püsküllü Küpeler

2020’de kendini göstermeye başlamış, 2021’e damgasını vuracak bir diğer takı trendi ise; uzun püsküllü küpeler. Her renkte kullanabileceğiniz püsküllü ve uzun küpeler ile 2021 takı trendlerine ayak uydurabilirsiniz. Fakat, bu uzun küpeleri tercih ederken boynunuzu kesmemesine dikkat etmelisiniz. Dik yakalı gömlekler, blazer ceketler ya da jeanler ile bu küpeleri kombinleyebilirsiniz.

SELİN ECER

Zincir Kolyeler

Zincir kolyeler hemen her kombine uyum sağlayabilecek kolye modellerindendir. 2021 yılının trendleri arasında zincir kolyelere çok sık rastlayacağız. Zincir kolyeleri, hem spor kıyafetleriniz ile hem de abiyeler ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

OKROSESS

Renkli Taşlı Yüzükler

Renkli taşlara sahip yüzükler 2021 yılında spor kombinlerin birer tamamlayıcısı rolünde olacak. Renkleri ve ihtişamları ile sizi büyüleyecek bu yüzükleri bir an önce takı kutunuza eklemenizde fayda var.

ARYA DIAMOND

Kalın Bantlı Yüzükler

2021 yılının bir diğer yüzük modası ise; kalın bantlı formlara sahip yüzükler. Bu yüzükler, 2021 yılında çeşitli taşlar ile süslenerek karşımıza çıkacak.

OXXO YÜZÜK

 

Hamiyet AKTAŞ