YENİ BİR SAYFA: 2021 KIŞ TRENDLERİ

Süveter

Süveterlerin tekrar moda olmasıyla 2000’lere adeta geri döndük. Bir dönem pek sevilmeyen ve tercih edilmeyen süveterler 2020’de bir anda gözde oldu ve önümüzdeki kış sezonu için de farklı ve kullanışlı tercihlerimiz arasında olacağı kesin.

Trençkot

Zamansız parçalardan biri olan trençkotlar hem soğuk havaların kurtarıcısı hem de çabasız stillerin temel parçası. 2021 sezonunda da oversize modelleriyle dolaplardaki yerlerini garantilediler.

Cut Out Detayı

Cut out detaylı parçaları dekoltenin yeni yorumu olarak görebiliriz. Omuz ve sırt gibi yerlerde yer alan dekolteler kıyafetlere hem şık bir hava katıyor hem de kışlık parçaların boğuculuğuna bir tık ara veriyor.

Gösterişli Kollar

Vatkalar ve karpuz kollar 2021’de de kıyafetlerimize özgüven dolu bir hava katmaya devam edecek.

Narın Enerjisi

2021 trendleri arasında sıkça kullanacağımız toprak ve pastel tonlarından ayrılan öyle bir renk var ki enerjimizi yükseltip bize iyi geleceği kesin : Kırmızı.

Önce Konfor

2020’de evlerimizde geçirdiğimiz zamanın artmasıyla eşofman takımlarına, oversize ve rahat parçalara olan ilgimiz ve eğilimimiz de arttı. 2021’de bu parçaları kombinimize katacağımız detaylarla hem sade ve doğal hem de şık olmak isterken kullanmanız mümkün.

 

Ecem Bingöl