ÜNLÜ MARKALARIN 2021 İMZALARI

GUCCI 2021

Gucci’nin 2021 koleksiyonunda soğuk renklerin ağırlıkta olduğunu görüyoruz. Soğuk renklerin yanı sıra pastel tonların kullanımı da göze çarpıyor. Parçalar adeta maskülen ve feminen dokunuşlarla modanın yeniden yorumlanmış hali gibi.

BALENCIAGA 2021

Her alanda olduğu gibi modada da dijitalleşmeyi konuşmak kaçınılmazdı. Bu sene pandemi sebebiyle Balenciaga 2021 defilesini dijitale taşıdı ve parçalarını da siyah bir fon önünde sergiledi. Kıyafetler; modelleri, saçları ve makyajlarıyla birleştiğinde bir kompozisyon olarak adeta bir bilim kurgu filminden fırlamış gibi!

ERDEM 2021

Erdem 2021 koleksiyonu doğadan izler taşımasıyla ve floral desenleriyle göze çarpıyor. Çekimlerinin de doğada ve dış mekanlarda yapılmış olması 2020 yılını evlerinde geçiren bizlere adeta nefes aldırıyor.

GIVENCHY 2021

Givenchy’in 2021 koleksiyonunda tek renk parçaların ve maskülen detayların ön planda olduğunu görüyoruz. 2021’de sıkça kullanacağımız kırmızı renk de hem tek renk olarak hem de detaylarda işlenmiş.

ALEXANDER MCQUEEN 2021

Maskülen ve feminen detayların harmanlandığı, desenlerden uzak ve tek renk bir koleksiyon daha : Alexander McQueen. 2021’in trendleri arasında olan karpuz kolları da görmek mümkün. Ayrıca koleksiyon sadeliğin gücüne vurgu yapar nitelikte.

 

Ecem Bingöl