Umut Devam Ediyor

Herkese Merhaba,

Hepimizin hala evlerimizde kalarak sağlıklı olmaya çalıştığı bu zorlu dönem aslında bize birçok şeyi yeniden hatırlattı. Birlik olmayı öğrendik, fedakarlığı, yardım etmeyi, mücadele etmeyi, birbirimiz için ne kadar önemli olduğumuzu, ne kadar güçlü olduğumuzu, şükretmeyi, sabretmeyi , umut etmeyi, küçük şeylerle mutlu olabilmeyi ve belki de insan olmayı öğrendik. Güzel günlere yeniden kavuşmak adına umutla bakmaya ve evlerimizde kalmaya devam edelim. Saygının, sevginin ve mutluluğun eksik olmayacağı yeni bir dünyaya hep birlikte kucak açalım.

Biliyorsunuz dergimiz 8 Mart 2020 Dünya Kadınlar Gününde #güçlükadınlar moodu ile sizlerin huzuruna sunduk ve hemen arkasından Nisan 2020’de de #homemood moodu ile yine karşınıza geldik. Çok daha güzel günlerin bizi beklediğini asla unutmayın ve umutla beklemeye devam edin mutlu günleri. İşte biz de umutla ilerlemekten yola çıkarak bu ayki moodumuzu #hopemood olarak belirledik. Birbirinden güzel konu ve konuklarla yine bu ay da sizlerle birlikteyiz.

Bu ay sosyal mesafe çekimlerine yer vererek, sizlerin de çok yakından tanıyıp sevdiği “Sefirin Kızı” dizisinin başarılı ve güzel oyuncusu sevgili Tülin Ece Yazkan ile kapak çekimi yaptık. Bunun yanında yine sizlerin yakından tanıdığı bir erkek oyuncumuz ile sürpriz çekimimiz daha gerçekleşti ve bunu da mayıs ayının ilerleyen tarihlerinde #surprisemood bölümümüzde sizlerle paylaşıyor olacağız. Makeup artistler ve stylistlerle yaptığımız röportajlar, birbirinden ilham verici güzellik yazıları ile dergimizi renklendirdik. Umarım sizler de bu sayımızı beğenerek takip edersiniz.

Hepinizin sevgi, sağlık, mutluluk ve umutla kalması dileğiyle…

Sevgiler

Akın Özışık

Moodboard Mags Editörü