TOLGAHAN SAYIŞMAN RÖPORTAJI

E: Yıllardır keyifle izlediğimiz starlardan Tolgahan Sayışman’ı, modellikten oyunculuk serüvenine teşvik eden şey neydi?

Tolgahan Sayışman: Aslında figüran olarak oyunculuğa, oradan da modelliğe ve sonrasında tekrar oyunculuğa geçtim diyebiliriz. Esasında oyunculuğa teşvik eden şey, içgüdüsel olarak oyunculuğa olan tutkum.

E: Birçok karaktere hayat verdin, oynadığın roller arasında kendine en yakın bulduğun, kendine benzettiğin hangisi oldu ?

Tolgahan Sayışman: Aşk Tutulması – Uğur, Şampiyon – Kafkas.

E: Nasıl bir ortamda büyüdün? Çocukluğuna dair en çok neyi özlüyorsun?

Tolgahan Sayışman: Kalabalık ama sıcak bir ailede büyüdüm. Sosyal medya ve internet bağımlılığının olmadığı dönemde özelikle aile büyüklerimizin de içine dahil olduğu sohbetleri özledim.

E: Seni daha güçlü yaptığına inandığın bir hayat tecrüben var mı?

Tolgahan Sayışman: Aslında birçok tecrübem var. İlki pazarda su sattığım çocukluk döneminde işleri büyütmek için acele edip, limon satmak isterken pazarcılardan yediğim tokat ve Hong Kong’da modellik yaptığım dönemde ajansım tarafından dolandırılmak…

E: Seni tanımlayan en belirgin özelliğin nedir?

Tolgahan Sayışman: Bana göre; çalışkan ve zeki. Eşime göre; yakışıklı, zeki ve agresif 🙂

E: Setler dışında bir gününü nasıl geçirirsin?

Tolgahan Sayışman: Şu an için uğraştığım diğer işlerle alakalı yoğun bir tempo içinde çalışarak geçiriyorum. Tabi ki aileme de bu süreçte vakit ayırmaya çalışıyorum.

E: Moda trendlerini takip eder misin? Gardırobunda, mutlaka olmalı dediğin 3 şey nedir?

Tolgahan Sayışman: Özellikle son zamanlarda kendi markamı yarattığım ve tekstile yatırım yaptığım için oldukça yakından takip etmeye çalışıyorum. Gardırobumda olmazsa olmazlarım; deri ceketlerim, düz renk t-shirtlerim ve farklı renlerde kamuflaj hoodilerim.

E: Baba olmak desek?

Tolgahan Sayışman: Efehan’ın babası demek. Efehan benim için çok başka, sanki benim devam filmim gibi. O yüzden baba olmanın verdiği duygu tarif edilemez.

E: Bu ay ki sayımızda senden ilham alarak moodumuzu #starmood olarak belirledik. Kendi hayatının starı olmak isteyenlere neler önerirsin?

Tolgahan Sayışman: Asla pes etmeyin. Konunun ne olduğunun bir önemi yok, vazgeçmeyin. Kendinize güvenin, dürüst olun ve çok ama çok çalışın. Sonunda mutlaka kazanan siz olacaksınız.

 

Tolgahan Sayışman’ı takip etmek isterseniz Instagram hesabı: @tsayisman

 

Fotoğraf: Serhat Hayri 

Styling: Irmak Özdener 

Makyaj: Rufiye Kalmaz 

Saç: Mesut Özuzun 

Fotoğraf Asist: Uğur Sarıduran 

Röportaj : Akın Özışık