#SUMMERCOLORSMOOD

Merhabalar,

“Tohumlar fidana, fidanlar ağaca

Ağaçlar ormana, dönmeli yurdumda

Yuvadır kuşlara, örtüdür toprağa

Can verir doğaya, ormanlar yurdumda”

 

Hepimizin okullarda öğrendiği, çocukluğumuzdan hatıra kalan ve hala unutmadan aklımıza geldikçe söylediğimiz bir şarkıdır bu. Geçtiğimiz haftalarda ülkemizin birçok noktasında ormanlık alanlarımızda çıkan yangınlar sebebiyle, yanarak yok oldu masum bedenleri ağaçların. Sessizdi çığlıkları yardım isteyemediler, kaçamadılar çünkü kökleri toprağa aitti. Kucağını açtığı birçok canlı da onlarla birlikte yandı. Sadece onlar mı? Yangına müdahale etmeye çalışırken hayatını kaybeden insanlarda oldu. Unutmayın ormanlar bizim can damarlarımız, canımıza nasıl sahip çıkıyorsak onlara da öyle sahip çıkıp korumalıyız. Çünkü onlar olmadan asla yaşayamayız.

Bu sebeple bu ay ki yayınımızı biraz geç yapmaya karar verdik ve yine renkli  bir Moodboard Mags sayısı ile siz değerli takipçilerimizin karşısındayız.

Kapak konuklarımız, yakışıklı ve başarılı oyuncu Ümit Kantarcılar ile güzel oyucu Yağmur Ün. Bunun yanında editorial bir çekime de dergimizde yer verdik. İlerleyen günlerde yine keyifli konulara yer vermeye devam edeceğiz. Tüm bu detaylara dergi sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Umarım ülkemizde bir daha böyle acı felaketler yaşanmaz. Mutlu, sağlıklı ve huzur dolu günler sizlerin olsun.

Sevgilerimle,

Akın Özışık