SONBAHARIN EN TREND KIYAFETİ: CEKETLER!

 Stilimizin en önemli tamamlayıcılarından ceketleri, yazın bitmesi sonbaharın başlamasıyla tekrar üstümüzde görmeye başladık. Önce akşam serinliğiyle kombinlerimizin birer parçası oldular, şimdi ise günlük hayatın en vazgeçilmezi olma yolunda ilerliyorlar. Fitilli kadife, kot, keten, deri veya uzun hırka gibi bir sürü seçenek var. Peki hangi tür kombine hangi tarz ceket giymek gerekir? İşte bu sorunun cevabını sizler için derledik.

İlk önerimiz: Ekose blazer ceket! Bu tür ceketler öyle mevsimsiz ki, hem kışa hem yaza çok yakışıyor. Birbirleri ile takım ceket ve pantolon kombinleri sizin yerinize tüm çabayı gösteriyor, sizin yerinize uyumlu bir kombin çıkarıyor ortaya. Siyah gri ekose ile ten rengi uyumu bizim gözümüzü gönlümüzü açtı.

 

Bir diğer ceket önerimiz ise Jean Ceketler! Hepimizin kendimizi bildiğinden beri en çok giydiğimiz ceket türüdür muhtemelen kot ceketler. “Denim on denim” görünümlerinde altına yine bir kot pantolonla, şık kıyafetleri sporlaştıran, spor kombinlere ayrı bir hava katan bu ceketlerin en önemli püf noktası kombininize en uyumlu tarzda olanı bulmak. Crop kot ceketler ise yine son birkaç senenin en modern görünümlerinin aranan tamamlayıcısı oldu.

 

Ekose oduncu ceketleri geçen kış herkesin üstündeydi, bu sene de aynı şekilde moda olmayı sürdüreceğe benziyor. Biz bu gömlek ceketleri, en rahat kombinlerimizde sıcacık giymeyi öyle çok sevdik ki geçen yıl! 

 

Son önerimiz ise deri ceketleri kombinlerinize eklemeniz. Deri ceket ilk başta ne kadar sert gelirse gelsin, baştan aşağı simsiyah giyilmediği sürece oldukça spor şık bir görünüm sağlıyor. Beyaz tişört ve kot pantolon ile giymeyi denediğinizde, içinde kendinizi hem rahat hem de cool hissediyor olacaksınız. Zebra desenli pantolon ve siyah maske ile kombinlenen deri ceket, bizi inanılmaz etkiledi.