SON DÖNEMİN POPÜLERİ ALTIN SABUN

Sabun, milattan öncesine dayanan tarihi ile günümüze kadar kişisel temizlik ve bakım için vazgeçilmez bir materyaldir. Sabun insanın en değerli elbisesi olan cildine, gün içerisinde en çok temas eden kozmetik ürünlerin başındadır.

Bildiğiniz bütün sabunları unutun!
%100 el yapımı olan VizyCare Golden Series Altın Sabun, sabundan çok daha fazlası. İçeriğinde bulunan 24 ayar altın yaprakları ve altın parçacıkları, ödüllü İsviçre elma kök hücresi, 21 çeşit bitki yağı ve vitaminler ile cildinizin değerini bilen sabun.

ALTIN

Altının güzellik ve bakım alanında kullanımı milattan önceki tarihlere dayandığını bilinmektedir. Altının ışıltısını ve bitmek bilmeyen enerjisini ilk keşfeden ve geceleri altın maskeyle uyuyan Kleopatra, kuşkusuz bu değerli madenin faydalarını o zamanlardan fark etmişti. Altının cildi iyileştirdiği, güçlendirdiği, cilde tazeliğini geri kazandırdığı, vücudun iyileşmeye ve yenilenmeye verdiği tepkiyi artırdığı gerçeği, milattan öncesine kadar dayanıyor. Yapılan araştırmalarda kraliçelerin altından ruloları olduğu ve her gün ciltlerine altından rulo ile masaj yaptıkları bilinmektedir. Cildi iyileştirme etkisi olduğu bilinen altın Antik Roma döneminde savaş yaralarını iyileştirmede de yoğun kullanıldığı ortaya çıkmıştır.
Altının günümüze kadar gözlemlenen ve araştırılan etkileri;
• Cildin ışıldamasını sağlar.
• Cildin hücrelerinin ölmesini engeller yaşlanmayı yavaşlatır.
• Cildimizin sıkılaşmasını sağlar.
• Ciltte oluşan yeni kırışıklıkları önlerken oluşan ince çizgilerin yok olmasına yardımcı olur.
• Cildin doğal nem dengesini geri kazandırır.

İSVİÇRE ELMA KÖK HÜCRESİ

Kullanılan kök hücre, nadir görülen bir İsviçre elma çeşidinden türetilen elma kök hücrelerinin patentli lipozomal bir preparatıdır. Bu elma kök hücreleri, cilt hücrelerinin uzun ömürlü olmasını sağlayan epigenetik faktörler ve metabolitler açısından zengindir. Kullanılan elma kök hücresi, cilt kök hücrelerini koruduğu ve aynı zamanda saç foliküllerinin yaşlanmasını geciktirdiği klinik çalışmalarla gösterilmiştir.
İsviçre elma kök hücresi gerçek gençleşme için devrim niteliğinde bir yaşlanma karşıtı performans sunmayı başarır. Kullanılan kök hücre dünyanın kozmetik alanı için geliştirilen ilk kök hücresi olup en iyi aktif olarak seçilmiştir.
  • Cilt kök hücrelerinin ömrünü korur.
  • Cilt kök hücrelerinin canlılığını artırır.
  • Kronolojik yaşlanma ile mücadele eder.
  • Cildin rejeneratif potansiyelini artırır.
  • Göz çevresindeki kırışıklıkları ve cilt sıkılığını anlamlı oranda iyileştirir.

AQUACACTEEN

AquaCacteen, cilt üzerindeki duyulardan stresin atılmasına, tahriş olmuş cildi sakinleştirici ve yatıştırıcıyı engelleyen ultra rafine bir iksirdir. AquaCacteen, yüksek su bağlayıcı bileşik içeriği sayesinde olağanüstü nemlendirme özelliklerine sahiptir. Hem erkekler hem de kadınlar üzerinde yapılan klinik çalışmalar, AquaCacteen’in cilt için son derece yatıştırıcı ve sıkılaştırıcı olduğunu göstermiştir. Ayrıca durulama ürünlerinde bile çok nemlendirici olduğu klinik çalışmalarda gösterilmiştir.

YULAF BETA-GLUKAN

Yulaf beta glukan, yaşlanma karşıtı, kızarıklık, kırışıklık karşıtı, onarıcı, yatıştırıcı, besleyici ve nemlendirici bir bileşen olarak işlev görür. Avenacare cilt kızarıklığı, ince çizgiler ve kırışıklıkların görünümünü azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Saçları %20’den fazla güçlendirir, böylece kırılmayı azaltır ve elementlere maruz kalmanın veya kimyasalların aşırı kullanımının neden olduğu hasarı onarmaya yardımcı olur. Ek olarak, nemi kilitlemeye yardımcı
olur, daha parlak saçlar ve daha sağlıklı bir kafa derisine yol açar.. Yulafın tanınmış ve bilimsel olarak kanıtlanmış faydalarını sağladığı bilinmektedir. Avenacare hem cilt bakımı ve saç bakım ürünlerinde klinik etkinliği kanıtlanmış ideal bir aktiftir.

PL COMPLEX MC PRESERVATİVE-FREE

İçeriği

Atkuyruğu özü, çörekotu özü, gotu kola özü, sarı darı özü, yeşil çay yaprağı özü, ginseng özü, ginkgo özü, astragalus özü, schinzandra özü, zerdeçal özü, keten tohumu özü, balkabağı çekirdeği özü, chilli biber özü, matte özü, ısırgan otu özü, kayın ağacı yaprağı özü, at kestanesi tohumu özü. Vitaminler: Niacin (B3), Panthenol (B5), Biotin (B7), Cyanocobamalin (B12), Folic Acid (B9), Ascorbic Acid (vitamin C).
Cilt & Saç conditioning, arındırma, antioksidant, sıkılaştırıcı, koruyucu, emolyent, mikro-sirkülasyonu uyarıcı, büzücü, koruyucu ve besleyici.

SABUN AĞACI

Güney Amerika’daki And dağlarının enemik bir bitkisi olan quillaja saponaria’nın yapısını triterpenik spaponinler, polisakkaritler, mineral tuzları, polifenoller oluşturur. Bebek ve hassas ciltler için nazik, cildi kurutmayan bilakis nemlendiren ve de bir temizleme özelliğine sahiptir. Sert sularda bile sizi şımartacak yoğun ve kremsi bir köpük üretir.

RAKA II COMPLEX OİL

İçeriği

Biocorno vitamin yağı, argan yağı, meadowfoam yağı, turp çekirdeği yağı, Vitamin E ve B.
Bariyeri güçlendirici, nemlendirici, besleyici, emolyent, antioksidant, yatıştırıcı.

DAPHNE COMPLEX OİL

İçeriği

Biocorno vitamin yağı, papatya çiçeği özü, ekineziya özü, aynı sefa özü, gotu kola özü, oğul otu özü, gül özü, hamamelis özü, ıhlamur çiçeği özü, saf defne yaprağı yağı, Vitamin E ve A.
Emolliyent, anti-inflamamtuar, anti-oksidant, teskin edici, besleyici, anti-mikrobiyal.