SİNEM AKYOL RÖPORTAJI

/MOODBOARDMAGS/


E: Güzellik tanımın nedir?
Sinem:
Sade ve otantik olan demek. Kısacası olduğu gibi olan, başka bir şeye ihtiyaç duymayan, içten, samimi ve gerçek olan her şey güzeldir benim için.

E: Makyaj yapmayı sever misin? Olmazsa olmazım dediğin makyaj ürünlerin var mı?
Sinem: Çok sevdiğim söylenemez, günlük hayatımda çok makyaj yapan biri değilim. Ama bazen de bayıla bayıla yapıyorum tamamen ruh halime göre. Olmazsa olmaz makyaj ürünlerim concealer, maskara ve likid allık sanırım. Ruj ve far yerine de kullanabildiğim için likid allıkları çok seviyorum, çok fonksiyonlu bir ürün, çantada az yer kaplıyor :).

Ceket : Call Me / Di Fashion Branding Zincir Aksesuar: Pr Fashion Pr

E: Cildine ve saçlarına gerekli özeni gösteriyor musun? Özellikle kullandığın markalar varsa bizimle paylaşır mısın?
Sinem: Kesinlikle, benim için güzel bir cilt ve sağlıklı saçlar iyi görünmenin en önemli etkenleri. Başıma gelen birkaç kazadan sonra ekstraysa dikkat etmeye başladım. Cildim için The Ordinary markasının Hyaluronic ve Niacinamid Acid serumlarını kullanıyorum, La Roche Posay B5 nemlendiriciyi yeni keşfettim ve onsuz hiçbir yere gitmiyorum diyebilirim. Geceleri Kiehl’s Midnight Recovery Concentrate kullanıyorum. Ayrıca Naturagen markasının kolajen çaylarını ve Solgar Hyaluronic Acid takviyesini kullanmaya başladım kesinlikle tavsiye ederim. Saçlarım için yaklaşık 1 senedir Kerastase’ın Bain Extentioniste Resistance serisinin şampuan, maske ve serumunu kullanıyorum. Şimdiye kadar saçım için kullandığım en güzel ürünler ve bütün arkadaşlarıma da aldırdım.

E: Takipçilerinle paylaşacağın küçük makyaj/cilt bakımı tüyoların var mı?
Sinem:
Makyaj konusunda kesinlikle tavsiyesi alınacak biri değilim! 🙂 Ancak kendi cilt tipinize uygun ürünleri bulmanız açısından bu ürünleri birilerinin tavsiyesi ile değil, bir dermatoloğa danışarak seçmenizi öneririm.

E: Moodboard Mags 2 yaşında! Birbirinden farklı moodları hep beraber yaşadık, bu ay ise bizim kutlama zamanı #partymood. Senin parti moodun nasıldır?Sinem: Bunu beraber kutlamak çok heyecan verici ve benim parti moodum kesinlikle fresh, cool ve sınırları olmayan! 🙂

/MOODBOARDMAGS/

@sinemakyol
@moodboardmags
Röportaj: @akin.ozisik
Fotoğraf: @kaanbulbuloglu.studio
Styling: @aybikegursu
Saç ve makyaj: @mesut.ozuzun
Videgraf: @sserdarozyurt
Stüdyo: @lookphotostudio