SEZONUN STAR PARÇALARI

90’lardan Nostalji Trendi: Bucket Şapkalar

Geçtiğimiz yaz sezonunun vazgeçilmez parçası olan bucket şapkalar, yerini kış sezonunda da sağlamlaştırmaya hazırlanıyor.

Dünyaca ünlü markaların da star parçası olmaya aday bucket şapkalar, sezona uygun olarak; deri, tüylü ve daha kalın yapılarıyla vitrinlerde yerini almaya başladı. Erkek modasını da es geçmeyen bucket’lar, kolay kolay trend listesinden düşmeyecek gibi görünüyor.

Sezonun Başkaldıranı: Botlar

Kadınların en büyük tutkusu olan ayakkabılar, söz konusu sonbahar / kış sezonu olunca gözleri botlara çevirir. Her kış alışılagelmiş tek tip ve tek renk botlar, bu sezon renk seçenekleri, yüksek tabanları, farklı tasarımlarıyla stilinizi tamamlayan en vurucu parça olmaya aday.

Modanın, kış sezonunda daha güçlü olduğuna inananlardansanız, bu botlardan birkaç çift alacaksınız demektir.

Cesur Gerdanlar: XXL Kolyeler

En sıradan kıyafeti bile canlandıran cesur kolyeler, stilinizin en ilgi çekici detayı olmakla birlikte, sizi en çekici kadın haline getiriyor. Büyük boy zincir kolyeler, inciler ve doğal taşlar… Tüm bunlar minimalist tarzı benimsemiş olan bütün kadınların hiç kuşkusuz tercihidir. Modanın zamansız parçası ince zincirlerin yerini alan XXL kolyeler, bu sezon günlük stilinize de kolaylıkla entegre edebileceğiniz vazgeçilmez aksesuarınız olacak.

Son Güncelleme: Deri Blazer Ceket

Modanın zamansız parçası blazer ceketler, hem çalışan metropol kadının iş konforunu, hem de günlük stilin olmazsa olmaz unsuru şıklığı sunuyor. Her kadının gardrobunda bulunması gereken blazer ceketler; her sezon uzayan boyları, oversize kalıpları, kullanım ortamlarıyla bir bir güncelleniyor.

Bu sezon gardrobunuza bir blazer ceketlik daha yer açmanız gerekecek! Bu sefer blazer’lar daha asi ve daha kendinden emin. Şıklığınızı daha keskin bir hale getirecek olan deri blazer’lar, deri ceketleri ve trençkotları rafa kaldıracak gibi görünüyor.

 

Elif Sekban