‘PEMBE’ zamanı!

/MOODBOARD/

Bu yazın da favori rengi!

PEMBE

Pembenin softluğu, enerjisi ve gösterisi..

Şimdi biraz da pembeyi inceleyelim.

Şöyle küçük bir bilgi vererek yazıya başlamak istiyorum.

Pembe renk koşulsuz sevmeyi, anlayışlı ve düşünceli olmayı, empati kurmayı, anaçlığı simgeler. Yoksunluğu ve terk edilme duygusunu ise yok eder. Rahatlatıcı özelliğinden dolayı anne rengi olarak da bilinir. Renklerin psikolojisi açısından bakıldığında pembe rengin umut etmek anlamına geldiği görülür.

O zaman her daim umut edenlere!

Pembenin psikolojik etkisini de okuduysak şimdi biraz da pembeli kombinlere bakalım:

Zara'dan 7 BÜZGÜLÜ KORSE ELBİSE Resmi    Zara'dan 0 FIRFIRLI DESENLİ ELBİSE Resmi Zara'dan 2 DÜĞÜMLÜ ELASTİK ELBİSE Resmi

 

 

Zara'dan 0 KARELİ TRİKO ELBİSE Resmi                           Zara'dan 0 PİLİLİ DESENLİ ELBİSE Resmi Zara'dan 1 JAKARLI DESENLİ ELBİSE Resmi

Peki bu elbise şaka mı??!!1!!111

Aşık olduk..

<3

Zara'dan 1 SAÇ ÖRGÜLÜ ÇİÇEKLİ ELBİSE Resmi

Bir süredir iyice parlayan elbise içine uzun kollu bir body giyme modası bu dönem kesinlikle radarımızda olan detaylar arasında. Hem elbiseye hem de elbiseyi giyene farklı bir hava getirdiği konusunda hem fikiriz.

Ayrıca elbisenin üzerindeki küçük tatlı çiçek desenleri de gözümüzden kaçmadı. Minik bir dokunuşla elbisenin havasını değiştirdiğini kesinlikle söyleyebiliriz.

İşte bu küçük detaylar oldukça önemli. Bazen taktığın küçük bir küpe, bazen de bu elbisede olduğu gibi küçük bir çiçek deseni, tüm aurayı değiştiriyor.

Zara'dan 0 PARLAK TAŞLI JAKARLI ELBİSE Resmi

Bu elbisenin pembe/sarı uyumuna da bayıldıık!

Zara'dan 5 FIRFIRLI DESENLİ ELBİSE Resmi

TAM YAZ!

Merhaba yaz.. Kesinlikle yazın tüm enerjisini içinde barındıran bir elbise diyebiliriz. Fırfır detayları, bayıldığımız pembe/kırmızı uyumu.. Harika! Kesinlikle harika..

Avon Nourishing Dudak Yağı Blossom Ve Shimmering Petal Paketi

Son olarak Avon markasını bu dudak yağlarını kullanarak #fresh yaz kombinimizi tamamlayabiliriz. Oldukça güzel dokusu ve yumuşak bitişiyle harika bir dudak yağı gerçekten. Öneririz!

Buraya kadar geldiğiniz için çook teşekkür ederiz!

İyi ki varsınız..

<3

Elbiseler: Zara, / Dudak yağı: Avon

/MOODBOARD/

 

Yazan: ☆Ceren Kaya

ig: @kayaestrella__