Umut Dolu Bir Nisan

Merhabalar,

Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsü nedeniyle zor günler geçiriyoruz. İnanıyoruz ki bu süreç en kısa sürede son bulacak ve bizler yine sağlıklı günlerimize kavuşacağız. Bu süreci atlatabilmemiz için evde kal çağrısına mutlaka uymalıyız. Bunun için de bu ay ki moodumuzu #homemood olarak belirledik.

Bu ay ki kapak konuğumuz herkesin de yakından tanıdığı ve çok keyifli bir çekim yaptığımız sevgili Berna Keklikler. İçimizdeki renklerin gücünü keşfe çıktığımız bu sayıda birbirinden renkli ve eğlenceli kareler sizlere de iyi gelsin ve iyi hissettirsin…

Evlerimizden çalışmaya devam ederek, #homemood sayısına özel evinizde yapabileceğiniz, güzellikte doğala dönüş başlığı altında, doğal cilt maskeleri ve yağlarının güzelleştirici gücünü anlattığımız #beautymood bölümümüz oldukça ilgi çekici! Modada ise gardırobunuzu şımartın diyerek evdeyken neler yapabileceğinizi anlattığımız içeriğe ve evde giyinme sanatı bilgilerine de #fashionmood bölümümüzden ulaşabilirsiniz. Modada minimalizm ve baharın habercisi siyah içeriklerine göz atabilir, moda dünyasında nelerin geliştiğini takip etmeye devam edebilirsiniz. Sizler için hazırladığımız editorial moda çekimimize ve süreci ruhumuza dokunarak anlatan lifestyle yazılarımıza göz atmayı unutmayın!

Ayrıca #homemood sayısına özel #evdekal sohbetleri ile ünlü isimleri evlerinizde ağırlayarak canlı yayın sohbetleri yapmaya devam ediyoruz. İnstagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Sayımızda emeği geçen herkes adına sizleri sevgiyle kucaklıyor, sağlıklı günlerde buluşmayı diliyoruz.

Akın Özışık

Moodboard Mags Editörü