MODA DÜŞÜNDÜĞÜNDEN ÇOK DAHA YAKIN

Fotoğraf: WGSN – Gen Z Styling 2021

Artık moda dünyasının bir parçası olmak çok daha erişebilir ve çoğu hayalden daha gerçek. IFA Paris Istanbul, modaya dair 360 derecelik farklı online gerçekleştirdiği kısa eğitim programlarıyla moda ilgililerine ve kendini daha da geliştirmek isteyen moda profesyonellerine alan yaratıyor.

 

Üstelik dil bariyerine takılmadan Paris ekolüyle moda eğitimi almak IFA Paris Istanbul’un alanında deneyimli ve profesyonel eğitmenleriyle Türkçe olarak sunduğu eğitimlerle artık mümkün.

Lüks Perakende Yönetimi’nden Trend Takip Teknikleri’ne kadar farklı alanlarda eğitimler açan IFA, özellikle Stil Danışmanlığı eğitimi ile tercih ediliyor. Son zamanların hem moda markaları tarafından hem de bireysel olarak en çok talep gören alanı olarak Stil Danışmanlığı alanında eğitim almak katılımcılara kendi tarzlarını yaratabilme, doğru müşteri analizi yaparak kişiye özel tarz belirleyebilme ve bu alanda sektöre girebilme fırsatı sunuyor.

 

‘İyi Bir Moda Anlayışına Sahip Olmak Mümkün’

Peki nasıl? Elbette profesyonel eğitmenlerden ve uluslararası vizyonla oluşturulmuş eğitim programları ile stil bugün ne ifade ediyor öğrenmek mümkün. 15 yılı aşkın süre birçok dergide ‘Moda Editörlüğü’ yapan ve kariyerine Celebrity Styling ve kampanya çekimlerinde Styling Danışmanlığı yaparak devam eden alanında deneyimli eğitmen Dilara İpek Şatır’dan bugün stil danışmanlığı eğitiminizi alarak moda kariyerinize başlangıç yapabilirsiniz.

Eğitimlerin tamamına dair detaylı bilgiye erişmek ve Parizyen bakış açısıyla uluslararası modaya adım atmak için IFA Paris Istanbul websitemizi ziyaret etmeniz yeterli.Bugün kısa eğitimlerimizle moda dünyasında yerinizi alın.

 

Eğitmen Dilara İpek Şatır Kimdir?

Dilara İpek yaklaşık 15 yılı aşkın süredir moda ve dergi sektöründe moda editörlüğü yapmış deneyimli bir stylist, stil danışmanı ve eğitmen. Çok sayıda dergide moda editörlüğü, markalara da stil danışmanlığı ve koleksiyon danışmanlığı hizmetleri sunuyor. Kişisel stil ve alışveriş eğitiminde ise; sektöre dair bu zamana kadar edinmiş olduğu deneyim ve tecrübelerini bu alanda kariyer yapmak isteyen katılımcılarla online eğitim platformunda anlatıyor olacak.

 

IFA Paris Istanbul

Adres: Maslak, Neotech Kampüsü, Maslak 1453 Cd, 34398 Sarıyer/İstanbul

Email: info@ifaparis.com.tr

Telefon: +905359752181

Web: https://ifaparis.com.tr