MELİSA ŞALGAM RÖPORTAJI

E:Güzellik tanımın nedir?

Melisa Şalgam: Güzellik tanımım kesinlikle “doğallık” olarak tanımlayabilirim. İnsanın kendisini iyi hissetmesi bence en güzel güzellik.

E:Makyaj yapmayı sever misin? Olmazsa olmazım dediğin bir makyaj ürünlerin var mı?

Melisa Şalgam: Makyaj yapmayı her kadın gibi bende çok severim. Kesinlikle gözaltı kapatıcısı, allık ve maskara bu üçü vazgeçilmezim.

E:Cildine ve saçlarına gerekli özeni gösteriyor musun? Özellikle kullandığın markalar varsa bizimle paylaşır mısın?

Melisa Şalgam: Elimden geldiğince düzenli cilt bakımı yaptırmaya çalışırım. Kendimde her gün mutlaka evde bana iyi geldiğini düşündüğüm ürünlerle bakımımı yaparım. En çok Kore ürünlerini tercih ediyorum Türkiye’de çok sınırlı olsa da Missha markası favorimdir. The Ordinary markasının ürünlerini çok kullanırım.

E:Takipçilerinle paylaşacağın küçük makyaj/cilt bakımı tüyoların var mı?

Melisa Şalgam: Tabii daha fresh ve doğal gözüktüğüne inandığım bir yöntemim var gerçi bunu herkes biliyordur mutlaka allığı sürdüğümde hafif burun ucuma dokundururum 🙂 ve mutlaka göz kapaklarıma gölgelendirme yaparım daha çekik gözükmesi için..

E:Sevgililer günü geldi ve bizde bu sebeple moodumuzu #lovemood olarak belirledik. Sence aşk?

Melisa Şalgam: Aşk 🙂 Aşk insana yaşadığını, nefes aldığını hissettiren, gri olan tüm dünyayı insana rengarenk gösteren ve çektiğinde insanı cennet gibi gezegenlere götüren en güzel en anlamlı ve en tatlı oksijendir.

/MOODBOARDMAGS/

 

Fotoğraf: Kaan Bülbüloğlu
Styling: Aybike Gürsu Yavuzoğlu
Saç & Makyaj : Mesut Özuzun
Video: Serdar Özyurt
Saç & Makyaj Asistanları: Seben Ersoy, Özlem Avan
Röportaj: Akın Özışık