HOLLYWOOD STARLARININ KUSURSUZ CİLTLERİ ARTIK SIR DEĞİL!

VAMPİR UYGULAMASI (PRP) İLE GÜZELLEŞ!

Hollywood’un büyülü dünyası elbette güzellik sektörüne de yön veriyor ve bizler de bu güzellik sırlarını sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Peki Hollywood starlarının kusursuz görünen ışıl ışıl parlayan bebeksi ciltlere prp uygulaması ile sahip olduğunu biliyor muydunuz?

PRP en kısa tanımıyla kişiden alınan kanın santrifüj ile ayrıştırıldıktan sonra, plazma kısmının deri altına tekrar verilmesiyle yapılan bir uygulamadır. Uygulama yapılan bölgede canlanma, aydınlanma, toparlanma, onarım ve iyileşme görülür.

Tamamen kendi kanınız ile yapıldığı için vampir bakımı ya da vampir uygulaması olarak da popüler bir yöntem haline gelmiş, etkili ve doğal bir güzelleşme yöntemi olarak beğeni kazanmıştır.

Saçlarınızda dökülme varsa, saçlı deriyi canlandırmak için ya da cilt güzelleştirme için de bu uygulamadan faydalanabilirsiniz.

PRP uygulaması hekim tarafından yapılmalıdır. Cilt yenilenmesi 21-28 gün arasında olduğu için ayda bir kere 4 seans şeklinde uygulanması uzmanlar tarafından önerilmekte ve gözle görülür sonuçlar çok kısa sürede farkedilmektedir. Uygulama yapıldıktan sonra çevrenizden ‘cildin ne kadar güzel parlıyor’ sözlerini duymayı kim istemez ki?

Hollywood ‘un güzellik sırrını denemek için şimdi sıra sizde…