FRESH KALIN!

Merhabalar,

Ülkemizde hala etkisini sürdüren Covid-19 salgını devam ediyor bizler de sosyal mesafe kuralına uyarak, yine birbirinden güzel konu ve konuklarımızla Moodboard Mags ekibi olarak karşınızdayız.

Bu sıcak yaz günlerinde daha fresh hissetmeniz için dergimizin moodunu #freshmood olarak belirledik. Fresh bizim için su demek, deniz, yaz hissiyatının devamı ve mavi… Aynen Pantone’un belirlediği trend renk gibi. Bu sayıda daha çok maviyiz, daha çok freshiz, daha çok umutluyuz, hayata ve güzel günlere dair… Umarız bu inancımız sizlere de yansır.

Bu sayımızda sizler için herkesin yakından tanıyıp sevdiği üç değerli oyuncumuzu ağırladık. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin sevilen yıldızı sevgili Aslıhan Kapanşahin, Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle filminin başarılı oyuncusu Ali Burak Ceylan ve Kimse Bilmez dizisinden tanıdığımız sevgili Özgü Kaya ile keyifli çekimler ve röportajlar yaptık.

Tabi ki diğer sayılarımızda olduğu gibi Beautymood, Fashionmood ve Lifestylemood bölümlerimize sizler için en faydalı içerikleri hazırlamak için çok çalıştık.

Yeni sayıda görüşmek dileğiyle emeği geçen herkes adına sizleri kucaklıyorum.

Sevgiyle kalın!

Fresh kalın!

Akın Özışık

Moodboard Mags Editörü