EYLÜL ERSÖZ RÖPORTAJI

E:Her kadının mutlaka bir güzellik sırrı vardır. Senin güzellik sırrın nedir?

Eylül Ersöz: Ben her zaman doğallıktan yanayım. Cildime çok fazla ürün kullanmayı tercih etmiyorum, kullandığım zamanlarda da doğal ürünler kullanmaya gayret ediyorum. Sağlıklı beslenmemin de cildime fayda sağladığını görüyorum. Benim için en önemlisi cildimi daima temiz tutmak.

E: Cildine gereken özeni gösteriyor musun? Günlük ya da haftalık cilt bakımı rutinlerin var mı?

Eylül Ersöz: Evet gösteriyorum. Her gün yaptığım belli ve hiç değişmeyen birkaç şey var. Öncelikle uyanır uyanmaz yaptığım belli rutinlerim ve kullandığım kremlerim var. Yüzüme her sabah ve akşam yüz yogası yapmaya özen gösteriyorum. En önemlisi de her gün bol bol su içiyorum.

E: Sence bir kadının çantasından asla ayırmaması gereken makyaj ürünü ne olmalıdır?

Eylül Ersöz: Ben kaşlarıma ekstra özen göstermeyi sevdiğim için kaş tarağı derdim:) Fakat her kadın için aynı şey geçerli olmayacağı için bu soruya cevabım lip balm olacak. Çünkü gün içinde dudaklarımız fazlasıyla kuruyabiliyor. 

E: Seni tamamladığına inandığın ve vazgeçemediğin bir koku var mı?

Eylül Ersöz: Birçok koku değiştirdim şimdiye kadar fakat bence her koku herkes de aynı etkiyi yaratmıyor. Ama son iki senedir kullandığım çiçeksi koku sanırım beni ben yapıyor ve artık benim kokum oldu diyebilirim. 

E: Yeni bir yılı karşılamak üzereyiz. 2022 yılından beklentilerin nelerdir?

Yeni yıl için çok çok heyecanlıyım. Çok umutlu biriyimdir bu yüzden bu yıla da umutla yaklaşmayı tercih ediyorum. Son birkaç sene oldukça zorlu geçti bizler için bu yüzden en çok istediğim şey sağlıklı bir yıl olması ve pandeminin  tamamen sona ermesi… Ve tabii ki başarılı, heyecanlı, aşk dolu, hayallerime, hayallerimize bir adım daha yaklaşabildiğimiz bir yıl diliyorum.;)

@eylul.ersoz
Fotoğraf: Ayhan Erden @ayhanerden_
Saç – Makyaj: Mesut Özuzun @mesut.ozuzun
Makyaj Asistanı: Seben Ersoy @sebenersoy
Fotoğraf Asistanı: Ada Diren Kurt @adadirenkurt
Röportaj: Akın Özışık @akin.ozisik
Stüdyo: 124 Sanat Ajans @124sanatstudio
Menajerlik: Pınar Televi @pinartelevi Televi Menajerlik