EMRE BEY RÖPORTAJI

/MOODBOARDMAGS/

E: Karakterinin en belirgin özellikleri nelerdir? 

Emre Bey: Kendini tarif et dediklerinde ben bunu pek beceremiyorum açıkçası ama iyi bir dinleyici olduğumu söyler yakın çevrem, karakterimle ilgili de yine dışardan bir yorum gelirse keyifle ve sessizce dinlerim 🙂


E: Oyuncu olmak çocukluk hayalin miydi? Seni oyuncu olmaya yönlendiren bir rol modelin oldu mu? 

Emre Bey: Oyunculuk gerçekten aşkla yapılması gereken bir meslek genelde de oyuncu arkadaşlarımın bu işi hep çocukluktan bu yana hayal ettiklerini duyuyorum ama benim bu mesleğe olan sevgim, saygım ve aşkım biraz daha geç yaslarda başladı. Açıkçası çok da planladığım bir şey değildi, lise yıllarında karşılaştığım ve karşılaştıktan sona kopamadığım bir meslek oldu benim için .


E: Rolüne hazırlanırken nelere dikkat ediyorsun?

Emre Bey:Karakterime hazırlanırken gerçekten 360 derece düşünerek çalışmaya gayret gösteriyorum. Aklınıza gelen ne varsa her şeyi düşünerek ve çalışmam gereken şeylerin üzerine giderek hazırlanıyorum Nasıl yürür, nasıl yemek yer, nasıl su içer, karşılaştığı bir olay sırasında şu an benim yerimde o olsaydı nasıl tepki verir gibi notlar alarak ilerlemeye çalışıyorum.

E: Oyunculuk yaptığın süre boyunca kaç karaktere hayat vereceğine inanıyorsun? 

 Emre Bey: Şu kadar sayıda karakteri canlandıracağım diye kendime koyduğum bi hedef yok aslında ama asıl isteğim kaç tane karakter canlandıracaksam  karakterlerin birbirlerinden farklı yapıda farklı karakterlerde olması.


E: Hayatta olmazsa olmazların var mı? Varsa 3 şey?

Emre Bey: Olmazsa olmaz diye bir şey yok bana göre yemek ve su olursa gerisi bir şekilde hallolur 🙂 Bir hocamın verdiği bir örnek vardı, sabahları kahve içmeden ayılamıyorum diyorlar git şurada bir banka soy, gir içeri beş yıl yat gör bakalım o zaman kahve içmeden uyanabiliyor musun uyanamıyor musun derdi. Temel ihtiyaç harici her şey kendimize koyduğumuz sınırlar ve bir parça da şımarıklığımız bence 🙂

 

E: Son 5 yılda geriye dönüp baktığında hayat sana neler öğretti?

Emre Bey: Yaşımdan dolayı son beş yılda öğrendiklerimi saymaya kalksam sayfalarca sürer herhalde 🙂 Ufak bir örnek verecek olursam mutlulukla da mutsuzlukla da başa çıkabilmeyi öğrendiğim daha olgunlaştığım dönem oldu diyebilirim.

E: Kendinde neyi değiştirmek ya da kendine neyi eklemek isterdin? 

Emre Bey:Çok sabırsız bir insanım. Bir şey ekleyecek  olsam kendime biraz daha sabır ekleyebilirdim:)


E: Seni daha güçlü yaptığına inandığın bir hayat felsefen var mı? 

Emre Bey: Kendimi hiç bir zaman çok başarılı görüp o doymuş hissi yaşamamak, yaptığım bir işle ilgili sürekli bir yolumun olduğunu düşünmek beni hep çalışmaya iter.

 

E: Bir süper gücün olsaydı ne olmasını isterdin? Neden? 

Emre Bey: Şu sıralar kesinlikle ışınlanmak hemen hemen her gün Avrupa Anadolu yakası arası gidip geliyorum, trafikten gerçekten çok sıkıldım artık şu ışınlanmanın bulunması gerekiyor 🙂

 

E: Yeni bir yılı karşılamak üzereyiz 2022 yılından beklentilerin nelerdir?

Emre Bey: Pandeminin olmadığı, kimsenin geçim derdi yaşamadığı, herkesin sağlıklı, huzurlu ve mutlu olduğu bir yıl olur umarım.

/MOODBOARDMAGS/

Emre Bey @beyemre
Fotoğraf: Vast İstanbul @vastmag_
                      Ogan Uğur @oganugurr
                     Ataberk Konucu @akonucu
                     Abdullah Durmuş @addman34
Styling: Aybike Gürsü Yavuzoğlu @aybikegursu
Makyaj: Mesut Özuzun @mesut.ozuzun
Röportaj: Akın Özışık @akin.ozisik
Menajerlik: Orkun Sevinç @orkunsvnc
UK İletişim @ukiletisim