ELİF USLUSOY RÖPORTAJI

/MOODBOARDMAGS/

E:Güzellik Tanımın nedir? 

Elif Uslusoy: Tanımlaması çok zor bir kelime. Bence bizi farklı kılan bütün özelliklerimizin toplamıdır. Kusur olarak gördüğümüz şeylere de doğru açıdan bakabilirsek içinde tonlarca güzellik bulabiliriz diye düşünüyorum. Benim bir şeyi güzel olarak tanımlayabilmem için kalbime ve ruhuma da iyi gelmesi gerekiyor. 

E: Makyaj yapmayı sever misin? Olmazsa olmazım dediğin makyaj ürünlerin var mı? 

Elif Uslusoy: Makyaj konusunda pek başarılı olmasam da bunu bir terapi seansına çevirmeyi seviyorum. Sadece makyaj yaparken dinlemek için hazırladığım bir sürü müzik listem var. Dudak parlatıcıları her zaman favori ürünüm. 

E: Cildine ve saçlarına gerekli özeni gösteriyor musun? Özellikle kullandığın markalar varsa bizimle paylaşır mısın?

Elif Uslusoy: Cildimi temiz ve nemli tutmaya gerçekten özen gösteriyorum. Dönemsel olarak değiştirdiğim bir rutin oluşturdum. Cildim gibi saç derim de çok hassas olduğu için kullandığım ürünlerin içeriğine de dikkat etmeye çalışıyorum. Fresh ve L’occitane en çok tercih ettiğim markalar. 

E: Takipçilerinle paylaşacağın küçük makyaj/cilt bakımı tüyoların var mı?

Elif Uslusoy: Cilt bakımı tek başına yeterli olmayacağı için uyku düzeni ve beslenmeyle de desteklemek gerekiyor. Arada kaçamaklar olsa da… Makyaj tamamen kişinin kendini nasıl iyi hissettiğiyle alakalı, önce bunu keşfetmek gerekiyor. Ben güneş yanığı görüntüsünü çok sevdiğim için kızıl kahve tonlarında bir allığı yüzümün yüksek yerlerine uyguluyorum. 🙂 

E: Sevgililer günü geldi ve bizde bu sebeple moodumuzu #lovemood olarak belirledik. Sence aşk?

Elif Uslusoy: Bence aşk karşındakine duyduğun sonsuz meraktır. Eğer hayatımda aşk varsa kendimin en iyi versiyonu oluyorum.

/MOODBOARDMAGS/

Fotoğraf:Kaan Bülbüloğlu
Styling:Aybike Gürsu Yavuzoğlu
Saç & Makyaj : Mesut Özuzun
Video: Serdar Özyurt
Saç & Makyaj Asistanları:Seben Ersoy, Özlem Avan
Röportaj:Akın Özışık