Core and Fit

/MOODBOARD/

Nişantaşı Valikonağı caddesinde Core&Fit olarak yeni nesil gym kullanım modeliyle kişilere özel spor salonu deneyimi sunmaktayız.
Pandemiyle birlikte değişen alışkanlıklar, kişilerin kendilerine özel antrenör ile birlikte kalabalıktan uzaklaşarak çalışmak istemesine sebep olmuştur. Ayrıca, bilinçsizce çalışmak yerine özel antrenör eşliğinde bilinçli bir antrenman programıyla kısa sürede gelişim imkanı sunmaktayız.
Birebir antrenman denilence akla sadece fitness gelmemelidir. Örneğin; kilo vermek isteyen bir insana ağırlık antrenmanları yaptırılmamalıdır. Fonksiyonel antrenmanlarla ilerleyerek ve hit antrenmanlarla yağ yakımını hedefleyip istenilen kiloya ulaştıktan sonra sıkılaşma hedeflenmeli ve ardından ağırlık devreye girmelidir. Ek olarak, sırt ve bel ağrıları, diz ve eklem ağrıları için özel olarak fonksiyonel çalışmalarımız mevcuttur. Postüre göre bölgelere yoğunlaşarak ilerlenmekte ve kısa sürede vücudun izin verdiği kadarını düzeltmeye çalışmaktayız. Bunlara örnek verecek olursak; omuz düşüklükleri, skolyoz, diz ve eklem problemleri, bel, boyun sorunları gibi problemleri özel olarak yoğunlaşarak çalışmaktayız.

Core&Fit ile birlikte bu imkanlara antrenör İlker Yüksel eşliğinde ulaşabilir. Kısa süre içerisinde forma girebilirsiniz.

Personal Trainer İlker Yüksel
@ilkeryuksell4
@coreandfit