CİLT BAKIMINDA TREND H2 O2

Herkese merhabalar

Sizlere bu sefer son nesil cilt bakımından bahsedeceğim, o bir efsane! H2 O2 ultra profesyonel cilt bakımı!

Gelin bu H2 O2 cilt bakımını birlikte inceleyelim. Aslında hepimizin bildiği gibi hidrojen ve oksijenin, cilt bakım cihazının saf suyu negatif iyonlara dönüşmesini sağlayarak, ciltte beyazlık, leke açma, gözenek temizleme, ciltte lifting etkisi yaratmak gibi gözle görülür etkileri olan bir işlemdir. Ölü keratin tabakasını ciltten arındırırarak, lifting etkisiyle leke problemlerini gidermede etkili bir yöntemdir. Peki nedir bu işlemin klasik Hydrafacial’dan farkı? Klasik cilt bakımı ve hepimizin bildiği Hydrafacial yönteminin aksine, inanılmaz güçlü vakum ve geliştirilmiş başlıklarıyla ilk seansta bile gözle görülür etkisi vardır. Şimdi başlıklarının cildimizde hangi görevleri olduğunu kısaca açıklayayım sizlere…

RF Başlığı

Cildi kaldırır ve sıkılaştırır, kolajeni uyarır. Kontur deformesi ve sarkıklığı giderir.

Soğuk Başlık

Cildi sakinleştirir, beyazlatır ve yeniler. Gözenekleri küçültür, kızarıklığı giderir, duyarlılığı azaltır ve koyu sarı cildi iyileştirir.

Hydra-dermabrazyon Başlığı

Derin temizlik, fazla yağ salgısını kaldırmak, siyah nokta/akne/kirden arındırmak, cilt elastikiyetini artırmak, cilt tonunu geliştirmek için kullanılır. Yağ bezlerinin salgılanmasını düzenler, yüz aknelerini azaltır, besinlerin cilt emilimine yardımcı olur. Yüz lekelerini ortadan kaldırmaya yardımcıdır.

Ultrasonik Başlık

Serumların cildin en derinine nüfus etmesini sağlayarak, cilt tabanını tamir eder. Cildi etkili bir şekilde nemlendirir ve beyazlatır, kırışıklıkları açar, yüz lekelerini azaltır. Kısacası saf su iyonlarıyla cildiniz bolca oksijene doyacak ve hem lifting hem leke açma hem de gözenek sıkılaştırma gibi birçok sorununuzu giderecek olan bir yeni nesil bakımıdır. Cilt bakımında mutlaka deneyimlemeniz gereken bir yöntemdir. Klasik cihazlardan farkını deneyimlediğinizde anlayacaksınız.

Hepinize bol oksijenli günler dilerim 🙂