ÇAĞLA ŞİMŞEK RÖPORTAJI

/MOODBOARDMAGS/

E: Çağla kimdir? Oyunculuk serüveni nasıl başladı?

Çağla Şimşek: 4 yaşında oyunculuğa  başladım. Kendimi bildim bileli setlerde olduğum için sonrasında da başka bir şey yapmayı hiç düşünmedim. O kadar küçük yaşta mesleğe adım atmak biraz şans olmuş olsa da sonrasında kendimi geliştirmek ve mesleğime yatırım yapmak için çok çalıştım. . Şuanda da işime aşık bir şekilde devam ediyorum 


E: İlk oyunculuk deneyiminde neler hissettin? 

Çağla Şimşek: Çok küçük yaşlarda olduğum için hatırlayamıyorum ancak ben her setimde hatta her günümde ilk set günümmüş gibi hep heyecan ve aşırı mutluluk duyuyorum.


E: Oyuncu olmasaydın hangi mesleği seçerdin? 

Çağla Şimşek: 4 yaşından beri setlerde büyümüş birisi için oldukça zor bir soru bu benim için çünkü kendimi doğduğumdan beri oyuncu olmak için yetiştiriyormuşum gibi hissediyorum. Ama tabii ki eğitimimi aksatmadan mesleğimi yapmaya devam ediyorum. Şu anda sosyoloji bölümü ile eş zamanlı psikoji cap yapıyorum. Bir oyuncu için insan psikolojisini bilmek, toplumun sosyolojik dengelerini anlayabilmek çok önemli diye düşünüyorum. Oyuncu olmasaydım Psikolog veya Sosyolog olmayı düşünebilirdim.

 

E: Her kadının mutlaka  bir güzellik sırrı vardır? Senin güzellik sırrın nedir?

Çağla Şimşek: Bence her kadın çok güzeldir ve benim de yaşım henüz çok genç olduğu için cildimi temiz tutmaya özen gösteriyorum, mutlaka  nemlendirici ve dudak kremi kullanıyorum. Çok yoğun çalıştığimdan dolayı fazla da mesai harcayamıyorum açıkçası ama genel olarak temiz ve sağlıklı bir cilt önceliğim diyebilirim

E: Cildine gereken özeni gösteriyor musun? Günlük yada haftalık cilt bakımı rutinlerin var mı?

 Çağla Şimşek: Her gün 2 üç kez kremle cildimi nemlendiririm. Onun dışında haftalık aylık peeling cilt kontrolü vb. şeyler dediğim gibi yapmıyorum ama cildime zarar vermeyecek yiyecek içecek vb. gıdalardan uzak durarakta desteklemeye çalışıyorum.


E: Sence bir kadının çantasından asla ayırmaması gereken makyaj ürünü ne olmalı?

 Çağla Şimşek: Çok fazla makyaj yapmadığım için bu soru hakkında bilgi sahibi değilim ancak dudak ve el nemlendiricisi kesinlikle her kadının çantasında vardır.


E: Seni tamamladığına inandığın ve vazgeçemediğin bir koku var mı?

 Çağla Şimşek: Belki beni tamamlayan kokuyu henüz bulamamış olabilirim ancak uzun yıllardır bombshellparfümünü çok severek kullanıyorum onun dışında kokulu olan eşyalarım /el kremlerim-duş jelim-roll-onlarım-ı coconat kokulu tercih ediyorum coconatkokusunu çok severim.


E: Renklerin enerjisine inanır mısın? En sevdiğin renk? 

Çağla Şimşek:Kesinlikle inanırım. Mavi . En sevdiğim renktir hissettirdiği enerji olsun rengi olsun bayılıyorum Bu renge diğer renklerle olan uyumuna da


E: Elinde sihirli bir değnek var ve bununla dünya da neyi değiştirmek isterdin? 

Çağla Şimşek: Elime sihirli bi değnek geçse çok şey değiştirmek isterdim.. Herkes mutlu olsun sağlıklı olsun herkes eşit olsun eşit haklara sahip olsun barış olsun adalet olsun insanlar birbirleriyle anlaşabilsin isterdim.


E: Yeni bir yılı karşılamak üzereyiz 2022 yılından beklentilerin nelerdir?

Çağla Şimşek: Bir Beklentiden ziyade hepimiz için hayırlı bir yıl olsun diliyorum umarım herkesin kalbinden geçen dilekler gerçek olur🙏🏻


/MOODBOARDMAGS/

Çağla Şimşek @caglasimsek1
Fotoğraf: Emre Kapçak @emrekapcak
Styling: Akın Özışık @akin.ozisik
Makyaj ve Saç: Mesut Özuzun @mesut.ozuzun
Makyaj Asistanları: Sibel Öker @sibeloker Seben Ersoy @sebenersoy
Fotoğraf Asistanı: Yuşa Yeşilyurt @yusayesilyurt
Video: Kaan Bübüloğlu @kaanbulbulogl
Röportaj: Akın Özışık @akin.ozisik
Stüdyo: Stüdyo Kafası @studiokafasi
Menajerlik: Orkun Sevinç @orkunsvnc 

UK İletişim @ukiletisim