BAHAR HEYECANI

Farklı & İddialı: Büstiyerler

Büstiyerler son dönemde iç giyim olmaktan çıktı ve T-shirtler, gömlekler ve blazer ceketler ile kombinlenir hale geldi. Biz de fikir vermesi açısından büstiyerleri nasıl kullanabileceğinizi paylaşmak istedik.

Tırnak Sanatı

Düz ve tek renkle yetinmez olduk, french’i sıkıcı bulur hale geldik. Sevdiğimiz renkleri ve desenleri tırnaklarımızda yansıtmak mümkün. İşte bahar ayları için birkaç fikir!

 

Çizginin Dışına Çık

 

Eyelinerlarımız renklenmekle kalmadı, bilindik formlarından da taşar oldu. Sade bir kombini ve makyajı göz alıcı bir formda ve renkte çekilmiş eyeliner ile bir üst seviyeye taşımak mümkün. Sizlere ilham olabileceğini düşündüğümüz fikirlerimiz ise burada:

 

Rahat, Şık & Eğlenceli : Tek Renk Takımlar

Pandeminin hayatımızdaki çoğu alışkanlığı ve algıyı değiştirdiği yadsınamaz bir gerçek. İş modaya ve stile geldiğinde pandeminin kıyafet seçimlerimizde rahatlığın önemini bize hatırlattığını, bu durumun bundan sonra da hayatımızın önemli bir kısmına ve alışveriş tutumlarımıza hakim olacağını düşünüyoruz. Ev şıklığını sokağa taşımak, bunu yaparken de özenli görünmek mümkün. İşte ister evde istersek de destekleyici parçalarla kullanabileceğimiz tek renk takımlar:

 

Minik & Minimal : İhtiyacın Kadar

Jacquemus’un tasarımlarıyla modaseverlerin dikkatini çeken minik çantalar günlük hayatımızda yer edinmeye başladı. Az ve öz diyoruz ve hem şıklığınız hem de sağlığınız için bu baharda daha minik ve minimal çantaları tercih etmenizi tavsiye ediyoruz!

 

Gölgede Kal: Şapkalar

Bahar aylarında ve sonrasındaki yaz mevsiminde hayati önem taşıyan parçalardır şapkalar. Bu sezon stilinize renk ve hareket katmak için de harika tercihler gibi görünüyor.

 

Şeker Dükkanı: Rengarenk Kolyeler

Yetişkinliğin tanıdık, belirli çizgideki takı tasarımlarının dışındaki görüntüleriyle içimizi ısıtan, renklerin ve desenlerin güzelliğini hatırlatan bu kolye tasarımlarını sıkça görür olduk, çok da sevdik!

 

Güneş Gözlükleri

Güneş gözlükleri her daim kurtarıcı parçalardandır. Tercih ettiğiniz gözlüğün kombininizi yükseltmeme gibi bir imkanı neredeyse yoktur. Bu baharda da klasiklerin yanında ön planda olacak marjinal gözlük tasarımları gözümüze çarptı.

 

Sade Gösteriş: Beyaz Gömlekler

Kurumsal hayatlarda karşımıza çıkıyor olmasındandır ki beyaz gömleklere karşı bir önyargı geliştirdik. Halbuki beyaz gömlekler çeşitli şekillerde kombinlerle sade gösterişin çabasız parçalarıdır.

Sağlıklı & Mutlu Yanaklar

Bu baharda doğal görünümlü likit allık tonlarının sıkça karşımıza çıkacağı sinyalini de aldık, doğal görünümlü likit allık önerilerini derledik.

 

Ecem Bingöl