AYSUDE ÖRNEK RÖPORTAJı

/MOODBOARDMAGS/

E: Sosyal medyada yaptığın işi tanımlar mısın? İnfluencer mısın?

Aysude Örnek: Yaptığım işi tam olarak tam olarak tanımlamam gerekirse ben içerik üreticisiyim ama yaptığım iş marketing ve reklamda içerdiği için işimin bir kısmı da influencerlık .

E:Oldukça başarılı bir takipçi kitlesine sahipsin. Yaptığın yayınların içeriklerini kendin mi hazırlıyorsun?

Aysude Örnek: Zaten sürekli takipçilerimle etkileşim halinde olduğum yayınlar yaptığım için bir yerde yayının içeriği takipçilerimin de istekleri ve beklentileri doğrultusunda kendiliğinden ortaya çıkıyor

 

E: Bir gününü nasıl geçirirsin?

Aysude Örnek: Aslında tabi ki bu günden güne değişen bir şey ama rutin olarak yaptığım şeylerin başında çekeceğim içerikler hakkında araştırma ve video çekmek var.

E:Cildine gerekli özeni gösteriyor musun? Günlük ya da haftalık cilt bakımı rutinlerin var mı? Kullandığın markalar varsa bizimle paylaşır mısın?

Aysude Örnek: Elimden geldiğince dikkat edip cilt bakımımı aksatmamaya çalışıyorum ama bazen çekimlerde yapılan makyajlar cildi yorduğu için dönem, dönem cildimle ilgili problemler yaşadığım oluyor kuru bir cildim olduğu için haftada en az iki kere maske her gece de sudocrem kullanıyorum.

E: Sence Aşk?

Aysude Örnek: Bence aşk tam bir dengesizlik hali aslında çünkü o kadar güçlü bir duygu ki bazen insanı kendine bile yabancılaştırabiliyor. Doğru bildiğin şeyler bazen mantığın devreden çıkmasıyla yönünü değiştirebiliyor. Ben doğru zamana çok inanırım aslında herkes güzel bir aşk sevgi ilişki isterken bazen bu arayışta kendini çok kaptırıp bir ilişki için ben doğru bir dönemde miyim acaba sorusunu sormayı ihmal ediyor bazen. Bu da aşk konusunda acı tecrübeler bırakabiliyor maalesef insan hayatında.


/MOODBOARDMAGS/

@aysudereesmi
Photographer @bugrakaracam
Stylist @denizcankutlu
Hair @musabozkurttt
Mua @cesurallbayrak
Photographer Asist @onurkurt2434
Location @studioblackpine

Röportaj: Akın Özışık @akin.ozisik