ASLIHAN KAPANŞAHİN RÖPORTAJI

E: Şu anda ekranlardaki genç ve başarılı oyunculardan birisin. Önceliğin hep oyuncu olmak mıydı?

Aslıhan Kapanşahin: Kendime bu soruyu sorduğumda net bir cevap bulamadım içimde, sonra farklı meslekleri yapan insanları gözlemledim, gerçekten ömrüm boyunca yapsam sıkılacağım meslekler var ama sanki o insanlar da olmak istediğimi hissettim. Hayatın boyunca her meslekten ya da her insandan biraz… Bu düşünce beni çok heyecanlandırıyor.

 

E: Seni oyunculuğa yönlendiren bir rol modelin var mı?

Aslıhan Kapanşahin: Bütün ailem diyebilirim aslında, babam beni küçük yaşta ajansa yazdırdı, annem okulumu okumamda yardımcı oldu, abim ve ablam da ne yapmak istersem isteyeyim hep destek oldular fakat; burada asla atlayamayacağım bir isim var ki o da Neşe Çakır, menajerden ziyade gerçek ablamdan farksız diyebilirim. Herhangi bir konuda işle veya özel hayatla alakalı özgün düşünceleriyle benim hislerimi anlamamda çok büyük yardımı olmuştur.

E: Aslıhan Kapanşahin’i 3 kelime ile bize tanımlar mısın?

Aslıhan Kapanşahin: Aslıhan KAPANŞAHİN… Ah, çok zor… Hayalperest? Uykucu? Eh, belki bir tık agresif 🙂

 

E: Geleceğe yönelik en büyük hedefin nedir?

Aslıhan Kapanşahin: Çok büyük hedeflerim var Akın 🙂 Gerçekten anlat anlat bitmez, o yüzden yaşayalım ve görelim 🙂

E: En sevdiğin mevsim hangisi ve neden bu mevsim?

Aslıhan Kapanşahin: Her mevsimi çok severim, gerçekten hepsi kendine özgü güzelliklerle dolu ama ilkbaharı ayırıyorum biraz. Açmaya başlayan çiçeklerle yeni bir döneme geçiş yaparmışım gibi hissederim, bu his hem ürkütücü hem umut dolu olabiliyor ama bu hissi seviyorum.

 

E: Bizim en fresh rengimiz ve aynı zamanda Pantone’un trend olarak belirlediği renk mavi. Peki senin en fresh rengin ?

Aslıhan Kapanşahin: Pek sevdiğim siyah, özür dilerim… Su yeşili…

E: Bu ay ki moodumuz #freshmood. 

– En fresh hissettiğin an ?

Aslıhan Kapanşahin: Denize ayağımı soktuğum ilk an, sanki yılın bütün yorgunluğunu denizle birleştiğimde atacakmışım gibi ferahlatıyor beni. O an o deniz gerçekten bütün yorgunluğumu alırmışçasına gevşetiyor, o gün biterken belki de o yüzden o kadar rahat uyuyorumdur. Her mevsimin kendine özgü güzellikleri var demiştim, yaz mevsiminin bize sunduğu güzelliklerden biri de bu bence.

 

– En fresh kokun? 

Aslıhan Kapanşahin: Papatya özlü kokular ilgimi çekiyor bu ara. Çok ağır olmamakla beraber her içime çektiğimde sanki içimde bir yerlerde gizlenmiş daha güzel hisleri keşfediyorum.

– En fresh hissi veren bakım ürünün?

Aslıhan Kapanşahin: Yves Rocher’nin yağ dengeleyici, arındırıcı tonik etkili temizleme suyu. Günün sonunda bütün makyajımı yüzümden sildiğimde bu suyu kullanıyorum. Yüzümü tertemiz bir şekilde uykuya emanet ederken ertesi güne tertemiz başlayacağımdan emin oluyorum.

– En fresh hissettiğin giysin/kombinin?

Aslıhan Kapanşahin: Beni bilenler bilir, bağdaş kurmadan rahat bir şekilde oturamam hiç bir yerde. Bu yüzden t-shirt, eşofman, spor ayakkabı… (İyi ki varlar bu arada.. 🙂 )

 

Aslıhan Kapanşahin’i takip etmek isterseniz Instagram hesabı: @aslihankapansahinn

 

Fotoğraf: Emre Kapçak 

Styling & Prodüksiyon: Irmak Özdener

Makyaj & Saç: Mesut Özuzun