EYLÜL ERSÖZ RÖPORTAJI

E: Sevgili Eylül genç yaşında oyunculuğun ile beğeni kazandın, bu konuda neler söylemek istersin?

Eylül Ersöz: Öncelikle çok teşekkür ederim. 🙂 Daha yolun çok çok başındayım, yapmak istediğim ve hedeflediğim çok şey var. Şunu söyleyebilirim ki Ada masalı benim hayatımda çok şey değiştirdi, bu yola çok heyecanla, istekle, birçok hayalle başladım. Tamamiyle kendimi serbest bırakmaya ve enerjimi ortaya koyarak oynamaya çalıştım, bu ekrana yansıdıysa da ne mutlu bana.

E: Canlandırmak istediğin bir rol/ karakter var mı?

Eylül Ersöz: Elbette ki var. Ama spesifik bir şey söylemek istemiyorum sadece şunu söyleyebilirim ki oynadığım tüm karakterler benim ben olma sürecimde bana çok şey katacaklar buna inanıyorum bu yüzden de her oynadığım karakterin bir öncekinden farklı yönleri olmasını isterim.

E: En büyük hayalin nedir?

Eylül Ersöz: Hayal kurmayı çok seven biriyimdir, bunun beni diri tuttuğuna ve bana motive verdiğine inanıyorum. En büyük hayalim diye kendime bir şart koşmuyorum fakat hayatımda en önem verdiğim şey gerçekten mesleğim ve eğitim hayatım bu yüzden çoğu hayalimde bunlarla ilgili oluyor. En büyük hayalim ne onu yolda göreceğim fakat en heyecanla gerçekleşmesini beklediğim hayalim, bir tiyatro kurmak.

E: Aşk senin için ne ifade ediyor? 

Eylül Ersöz: Aşkı hayatımda tutmayı seviyorum. Aşk beni ayakta tutuyor diyebilirim her anlamda o yüzden de aşkı hayatımdan çıkartmayı hiçbir zaman düşünmem. Fakat bazı zamanlar beni çok düşünceli bir insan yapabiliyor, çok fazla düşünen biriyim bu yüzden daha fazla düşünmek beni yorabiliyor.Ama her ne olursa olsun bir köşede durmalı bence.

E: Güzellik rutinin nedir?

Eylül Ersöz: Öyle çok yaptığım bir şey olmuyor aslında.En çok saçlarıma önem verdiğim için iki günde bir saçlarımı yıkıyorum ki bir gün saçlarım dinlensin ve sonrasında her gün kullandığım nemlendirici saç kremimi sürüyorum. Yüzümü her gün yüz temizleme cihazıyla temizleyip kremimi sürüyorum.

E: Moda ile aran nasıl? 

Eylül Ersöz: Moda ile aramız iyi diyebilirim:) Giyinmeyi, kombin yapmayı aşırı seviyorum. Gündelik modadansa eski, vintage tarz giysilerle aram daha iyi, karıştırmayı çok seviyorum. Renkli şeyler hemen ilgimi çekiyor olmazsa olmazım da güneş gözlüklerim:)

E: Olmazsa olmazın nedir?

Eylül Ersöz: Hayatta olmazsa olmazım Annemdir. En büyük destekçim, en yakın arkadaşım annem o olmasa ben ben olamazdım.

@moodboardmags
Fotoğraf: Onur Doğu
Makyaj: Gözde Akoğlu
Saç: Burak İleri
Röportaj: Akın Özışık @akinozisik