Hoşgeldin Sonbahar!

Merhabalar,

Bir renkli ve capcanlı Moodboard Mags sayısında daha sizlerle birlikteyiz. Mart ayından beri etkisini sürdüren covid-19 pandemisinden kurtulmaya başladığımızı sandığımız bu dönemde, vaka sayılarının tekrar artışa geçmesi hepimizi çok üzdü ve açıkçası daha da korkuttu. Gerçekten çok zorlu bir süreçten geçiyoruz. Bu hastalığı yenmek için lütfen toplum olarak sosyal mesafe, hijyen, maske kurallarına uyalım ve zorunlu olmadıkça sokağa çıkmayalım.

Kimi için kasvetli, kimi için sıkıcı ve kimi için de filmlere bile konu olan aşk dolu bir mevsimde yani sonbahardayız ve bu ayki moodumuzun adını da tabi ki #Autumnmood olarak belirledik.

Kapak konuklarımız, sizlerin de severek takip ettiği Çukur dizisi oyuncularından sevgili Ece Yaşar, Süper Baba, Yaprak Dökümü, Kadın ve daha birçok yapımda yer almış zarafeti, duruşu, muhteşem oyunculuğu ile gönüllere taht kuran sevgili Bennu Yıldırımlar ve Gel Dese Aşk dizisinin başarılı güzel oyuncusu İlayda Çevik. Kendileri ile çok keyifli çekimler ve röportajlar yaptık.

Bunun dışında moda ve makyaj trendlerine değindiğimiz #Beautymood ve #Fashionmood bölümlerimizde sizlerin de dikkatini çekeceğini düşündüğümüz bilgiler paylaşmayı da unutmadık.

Gelecek sayılarımızda görüşmek üzere,

Sağlıkla, umutla ve sevgiyle kalın.

Sevgiler

Akın Özışık